Blog

Jak ładować zegarek Apple iWatch? Dbanie o baterię

Apple Watch to jeden z najbardziej zaawansowanych smartwatchów na rynku. Oferuje tak wiele, że niemal każdy użytkownik chce go mieć na ręce przez cały dzień. Nowoczesna bateria zainstalowana w urządzeniu pozwala na długotrwałe użytkowanie. Po rozładowaniu akumulatora należy go natomiast odpowiednio naładować. Jak ładować Apple Watch w prawidłowy sposób, aby zachować moc i wydajność baterii jak najdłużej?

Czytaj więcej »

Co to jest Cellular w Apple Watch – czy warto?

Jednym z ograniczeń inteligentnych zegarków jest konieczność łączenia ich ze smartfonem w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności. Do niedawna problem ten dotyczył również smartwatchy od Apple. Jednak najnowsze generacje Apple Watch zyskały dodatkową funkcjonalność, która pozwala w stu procentach wykorzystywać ich możliwości, nawet jeśli iPhone’a zostawimy w domu. Na czym polega Apple Watch Cellular, jakie zalety ma to rozwiązanie i czy warto z niego skorzystać?

Czytaj więcej »

Apple Watch eSIM, łączenie z siecią komórkową w smartwatchu

Wybrane modele zegarków Apple Watch umożliwiają obsługę sieci komórkowej bez konieczności instalowania fizycznej karty SIM. Apple Watch eSIM, to usługa, która pozwala wykorzystać pełnię możliwości iWatcha bez ciągłego łączenia go ze smartfonem. Dowiedz się, czym jest eSIM, jak skonfigurować sieć komórkową na swoim zegarku i sprawdź, dlaczego warto skorzystać z tej opcji.

Czytaj więcej »

Wymiana szybki Apple Watch – jak to działa?

W FixiWatch szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu wymienisz zbitą szybkę w Twoim zegarku Apple Watch. Bez względu na to, którą generację iWatcha posiadasz, możesz zlecić naszym specjalistom usunięcie usterki, by na nowo cieszyć się w pełni sprawnym urządzeniem. Zastanawiasz się, jak przebiega proces wymiany szkiełka, kiedy można jej dokonać i dlaczego warto zrobić to właśnie u nas? Koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Czytaj więcej »

Copyright © 2022 Fixiwatch,