Naprawa Apple Watch Series 1 - Serwis iWatch

Dzięki wymianie szybki Apple Watch zyskujesz oszczędność i zachowujesz oryginalny wyświetlacz. Na każdą wymienioną szybkę oferujemy 6 miesięczną gwarancję! Wymianę szybki w Apple Watch realizujemy od ręki.

Podstawowym warunkiem do wymiany szybki jest poprawnie działający wyświetlacz i dotyk.

Koszt wymiany szybki 250zl

Zadzwoń lub napisz do nas 577 649 600

Wymiana szybki Apple Watch Series 1 : naprawa, wymiana ekranu, wymiana baterii

Szkło ochronne na Apple Watch jest bardzo trwałe. Ale z powodu silnego uderzenia lub upadku z wysokości na twardą powierzchnię mogą pojawić się na nim zadrapania, pęknięcia i wióry. Jeśli matryca nie zostanie uszkodzona, a wyświetlacz pokaże normalny obraz, szkło Apple Watch 3. poradzi sobie z tym problemem. Kreator ostrożnie usuwa uszkodzone szkło, folię polaryzacyjną, ramkę, moduł podświetlenia i zastępuje je nowymi. W tym samym czasie zapisywana jest oryginalna matryca ekranu i panel dotykowy.
Jeśli uszkodzenie mechaniczne było poważne i prowadziło do utraty integralności wyświetlacza (brak obrazu, panel dotykowy nie reaguje), konieczna jest wymiana ekranu. Jednocześnie specjalista zmienia cały moduł wyświetlacza: szkło ochronne, matrycę i ekran dotykowy.
Jeśli zegarek Apple Watch szybko się wyczerpie, wymiana baterii da sobie radę. Bateria dowolnego urządzenia ma własny zasób pracy, który zmniejsza się z każdym cyklem ładowania. Aby przedłużyć baterię, należy naładować urządzenie na czas i zapobiec głębokiemu rozładowaniu, unikać nagłych zmian temperatury. Przy aktywnym użytkowaniu ładowanie zegarka Apple Watch powinno wystarczyć na jeden dzień pracy na baterii. Jeśli musisz częściej ładować urządzenie, zwróć się o pomoc do specjalistów Fixiwatch.

Profesjonalny serwis Apple Watch 1

Jeśli interesuje Cię skuteczna i szybka naprawa Apple Watch series 1, to świetnie trafiłeś. Jesteśmy wyspecjalizowanym w tym zakresie serwisem, dlatego możemy zagwarantować Ci pełen profesjonalizm i najwyższy poziom usług. Działamy w branży od lat, a szerokie grono zadowolonych, stałych klientów to nasza najlepsza wizytówka.

Serwis i naprawa Apple Watch series 1

Jako serwis Apple Watch 1 realizujemy różnego rodzaju prace naprawczo-serwisowe. Do najczęstszych problemów, z jakimi zwracają się do nas klienci, należą kłopoty związane ze stłuczonym, porysowanym lub w inny sposób uszkodzonym wyświetlaczem bądź szybką. Jeśli uderzysz zegarkiem o twardą powierzchnię, zarysujesz go kluczami albo wgnieciesz obudowę, nie musisz się martwić – wymienimy szybkę bądź cały wyświetlacz, abyś mógł na nowo cieszyć się sprawnym i estetycznym wizualnie sprzętem. Pomagamy także w przypadku braku obrazu bądź awarii panelu dotykowego.

Nawet najlepszy Apple Watch z serii 1 w wyniku użytkowania traci moc swej baterii. Jeśli więc bateria w Twoim zegarku szybko się rozładowuje lub jest w inny sposób uszkodzona lub spuchnięta, wymienimy ją na nową, oryginalną baterię, która pozwoli Ci na użytkowanie smartwatcha przez cały dzień.

Naprawy po zalaniu Apple Watch series 1

Zajmujemy się także naprawami w przypadku zalania. Gdy Twój zegarek Apple miał zbyt długi kontakt z wodą, nie naprawiaj go samodzielnie, ponieważ możesz w ten sposób zaszkodzić urządzeniu. Lepiej postaw na sprawdzonych specjalistów. W Fixiwatch.pl dysponujemy odpowiednimi częściami i narzędziami, dzięki czemu uratujemy Twój sprzęt.

Świadczymy ponadto innego rodzaju usługi naprawcze i serwisowe. Powierz nam swoje urządzenie, gdy przyciski boczne nie reagują na dotyk, a sieć Wi-Fi nie łączy się z zegarkiem. Pomożemy też w przypadku, gdy urządzenie pracuje zbyt głośno lub cicho, albo ma problemy z ładowaniem. Zapraszamy!

Naprawiamy również inne modele Apple Watch

Zegarek Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 7000
Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 2
iWatch
Wymiana szybki Apple Watch 3
Zegarek Apple
Wymiana szybki Apple Watch 4
Zegarek iWatch
Wymiana szybki Apple Watch 5
Zegarek Apple
Wymiana szybki Apple Watch 6
Zegarek Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 7
Marcin Krzemiński
Marcin Krzemiński
Read More
Wysłałem iwatch 2 wrócił naprawiony w ciągu 4 dni kurierem. Zegarek działa bez zarzutu. Dobry kontakt telefoniczny i SMS. Na bieżąco przychodziły zdjęcia z postępem prac
Agata Kępa
Agata Kępa
@username
Read More
Jestem bardzo zadowolona z wymiany szybki w Apple Watch. Polecam gorąco.
Mateusz Koper
Mateusz Koper
@username
Read More
Super szybka obsługa. Świetny kontakt telefoniczny. Zegarek wygląda jak nowy. Gorąco polecam.
Previous
Next
Częste Naprawy Apple

Poznaj specyfikę napraw w Serwis Apple. Sprawdź jak szybko działamy!

Zbita Szybka

Zachowaj oryginalny wyświetlacz.

Uszkodzony LCD

Siła przyzwyczajenia. Nie trać czasu na zamienniki!

Nie ładuje się?

Oszczędność czasu. Wszystkie części na miejscu!

Słaba Bateria?

Cały dzień bez... dodatkowego ładowania!

Zalany?

Zwiększ szansę naprawy... Zaufaj specjalistom.

Boczne przyciski

Głośniej, ciszej... idealnie.

Cicho, za cicho?

Nic nie słychać... czas to zmienić!

Nie włącza się?

Nie reaguje na przyciski

Copyright © 2022 Fixiwatch,