Wymiana baterii w zegarku Apple Watch

Apple Watch jest urządzeniem wyposażonym w nowe, sprawdzone technologie, w przypadku których dość rzadko dochodzi do jakichkolwiek usterek. Jednak nie oznacza to, że w niektórych sytuacjach naprawa nie będzie konieczna – np. w przypadku uszkodzenia lub słabo działającej baterii. W naszym serwisie zapewnimy sprawną i profesjonalną wymianę baterii Apple Watch, dzięki czemu szybko będziesz mógł cieszyć się sprawnym i długim działaniem swojego urządzenia.

Apple Watch wymiana baterii

Konieczność wymiany baterii w Apple Watch wcale nie musi wynikać z uszkodzenia mechanicznego baterii, ale np. z intensywnego użytkowania urządzenia przez długi czas. Każda bateria ma bowiem własny zasób pracy, który zmniejsza się z każdym ładowaniem, a także niewłaściwym użytkowaniem baterii. Dlatego jeżeli Twoje urządzenie nie będzie działać przez cały dzień i będzie dochodzić do jego rozładowania po kilku godzinach – zgłoś się do nas, a wymienimy baterię na nową.

Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych, oryginalnych części zamiennych, które dopasowywane są indywidualnie do każdego modelu urządzenia. Dzięki temu masz pewność tego, że wymiana baterii przebiegnie prawidłowo i przyniesie oczekiwany skutek. Dzięki fachowości naszych specjalistów, wymiana przebiegnie błyskawicznie, a Twoja bateria nie będzie rozładowywać się po kilku godzinach i będziesz mógł intensywnie korzystać z urządzenia przez cały dzień!

Jak dbać o baterie Apple Watch?

Jeżeli chcesz uniknąć problemów z baterią w przyszłości, a także możliwie jak najdłużej zapewnić jej pełną sprawność, musisz stosować się do kilku istotnych wskazówek. Do tych najważniejszych zaliczamy:

 • unikanie skrajnych temperatur, bo choć Apple Watch może pracować w szerokim zakresie temperatur, zbyt mało lub zbyt dużo stopni na termometrze nie służy mu najlepiej (a w szczególności baterii),
 • ładowanie urządzenia na czas i zapobieganie głębokiemu rozładowaniu,
 • zdejmowanie niektórych etui na czas ładowania – szczególnie tych niższej jakości, w przypadku których występuje akumulacja ciepła,
 • przechowywanie nieużywanego urządzenia z baterią naładowaną mniej więcej do połowy,
 • aktualizowanie urządzenia, dzięki czemu możesz korzystać z najnowszych rozwiązań w dziedzinie energooszczędności.

Potrzebna wymiana baterii w Apple Watch? Zapraszamy do kontaktu!

Naszym celem jest błyskawiczne przywracanie urządzeń do pełnej sprawności, dlatego też Klienci chętnie korzystają z oferowanych usług wymiany baterii. Apple Watch to urządzenie, które powinno być do Twojej dyspozycji o każdej porze, a my Ci w tym pomożemy. Korzystając z naszych usług, stawiasz na:

 • błyskawiczną wymianę baterii,
 • wyłącznie oryginalne, dopasowane części zamienne,
 • bogate doświadczenie i znajomość urządzeń Apple,
 • fachowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę,
 • doskonały kontakt,
 • atrakcyjne ceny.

Zapraszamy więc do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie poznamy Twój problem, a następnie podejmiemy niezbędne działania w celu jego wyeliminowania.

Kiedy trzeba wymienić baterię w Apple Watch?

Obserwujesz w swoim zegarku Apple Watch znacznie krótszy czas pracy na jednym ładowaniu? To może być oznaka wyeksploatowanej baterii. Mimo iż iWatch jest urządzeniem, którego akumulator przystosowany jest nawet do codziennego podłączania ładowarki, żywotność każdej baterii jest ograniczona. Nie inaczej wygląda to w przypadku zegarków z nadgryzionym jabłkiem w logo, dlatego, jeśli interwał czasowy kolejnych cykli ładowania uległ znaczącemu skróceniu, wymiana baterii Apple Watch będzie najlepszym rozwiązaniem.

Wymiana baterii w Apple Watch – dlaczego lepiej wybrać profesjonalny serwis?

Oczywiście, ze względu na zaawansowany technologicznie proces, jakim jest usunięcie starego ogniwa i zastąpienie go nowym akumulatorem, wymianę baterii najlepiej pozostawić ekspertom. Nasi serwisanci oprócz ogromnego doświadczenia w naprawach Apple Watch, dysponują również zaawansowanymi urządzeniami oraz ekspercką wiedzą, systematycznie pogłębianą podczas kursów i szkoleń. Dzięki temu, oddając swój zegarek w ręce profesjonalistów, zyskujesz pewność, że wszystkie niezbędne prace, na czele z wymianą akumulatora, zostaną przeprowadzone w sposób bezpieczny i z zachowaniem najwyższych standardów.

Oprócz fachowego doradztwa, markowych podzespołów oraz szybkiej i sprawnej realizacji usługi, u nas otrzymujesz również gwarancję na wykonane prace. Pamiętaj, że jakakolwiek własna ingerencja w fabryczne podzespoły oraz oprogramowanie skutkuje nie tylko utratą wsparcia ze strony producenta, ale również może powodować poważne uszkodzenie Twojego Apple Watch. Dlatego, jeśli uważasz, że wymiana baterii iWatch jest niezbędna, najlepiej już dziś skontaktuj się z nami, umawiając wizytę w serwisie, lub wyślij nam swój zegarek, a my zrealizujemy usługę i odeślemy sprzęt pod wskazany adres.

Jak wygląda proces wymiany baterii w zegarku iWatch?

Ze względu na deklarowaną przez producenta wytrzymałość oraz odporność ogniw na intensywne użytkowanie, wymiana baterii należy do rzadziej wykonywanych usług. Niemniej w ramach prowadzonego serwisu podejmujemy się tego rodzaju napraw, zapewniając naszym klientom indywidualne podejście do problemu oraz fachową opiekę.

Każda wymiana baterii w zegarku iWatch poprzedzona jest szczegółowym testem sprawności urządzenia. Po wyłączeniu Apple Watch serwisant oddziela jego korpus od ekranu, usuwając warstwę kleju. Wyjęcie starej, wyeksploatowanej baterii, ze względu na obecność kabli i innych podzespołów, wymaga precyzji i sporego doświadczenia. Po usunięciu akumulatora następuje jego wymiana na nowy. Następne specjalista ponownie podłącza wszystkie taśmy oraz podzespoły, składając zegarek i dokonując niezbędnych testów. Po wszystkim urządzenie zostaje zwrócone lub odesłane właścicielowi.

Ile kosztuje wymiana akumulatora w Apple Watch?

Wykonywana przez nas wymiana baterii Apple Watch to usługa, której cena zależy m.in. od generacji urządzenia oraz rodzaju zastosowanego komponentu. W codziennej pracy stosujemy wyłącznie markowe, rekomendowane przez producenta podzespoły, dlatego nie musisz obawiać się, że za atrakcyjną ceną usługi stoją zamienniki niskiej jakości. Chcesz dowiedzieć się więcej? Już dziś skontaktuj się z nami w celu uzyskania wyceny kompletnej usługi serwisowej!

Copyright © 2022 Fixiwatch