Naprawa Apple Watch 7000 - Serwis iWatch

Dzięki wymianie szybki Apple Watch zyskujesz oszczędność i zachowujesz oryginalny wyświetlacz. Na każdą wymienioną szybkę oferujemy 6 miesięczną gwarancję! Wymianę szybki w Apple Watch realizujemy od ręki.

Podstawowym warunkiem do wymiany szybki jest poprawnie działający wyświetlacz i dotyk.

Koszt wymiany szybki 250zl

Zadzwoń lub napisz do nas 577 649 600

Wymiana szybki Apple iWatch 7000 : naprawa, wymiana ekranu, wymiana baterii

Szkło ochronne na Apple Watch 7000 jest bardzo trwałe. Ale z powodu silnego uderzenia lub upadku z wysokości na twardą powierzchnię mogą pojawić się na nim zadrapania, pęknięcia i wióry. Jeśli matryca nie zostanie uszkodzona, a wyświetlacz pokaże normalny obraz, szkło Apple Watch . poradzi sobie z tym problemem. Kreator ostrożnie usuwa uszkodzone szkło, folię polaryzacyjną, ramkę, moduł podświetlenia i zastępuje je nowymi. W tym samym czasie zapisywana jest oryginalna matryca ekranu i panel dotykowy.

Jeśli uszkodzenie mechaniczne było poważne i prowadziło do utraty integralności wyświetlacza (brak obrazu, panel dotykowy nie reaguje), konieczna jest wymiana ekranu. Jednocześnie specjalista zmienia cały moduł wyświetlacza: szkło ochronne, matrycę i ekran dotykowy.

Jeśli zegarek Apple Watch szybko się wyczerpie, wymiana baterii da sobie radę. Bateria dowolnego urządzenia ma własny zasób pracy, który zmniejsza się z każdym cyklem ładowania. Aby przedłużyć baterię, należy naładować urządzenie na czas i zapobiec głębokiemu rozładowaniu, unikać nagłych zmian temperatury. Przy aktywnym użytkowaniu ładowanie zegarka Apple Watch powinno wystarczyć na jeden dzień pracy na baterii. Jeśli musisz częściej ładować urządzenie, zwróć się o pomoc do specjalistów Fixiwatch.

Serwis Apple Watch 7000

W przypadku problemów z zegarkami smart firmy Apple zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy usługę wymiany szybki w tego rodzaju produktach, dlatego posiadamy też największe doświadczenie. Specjalizujemy się tylko i wyłącznie w zegarkach tej marki, dlatego jesteśmy przekonani, że znamy się na tym sprzęcie jak nikt inny. Naprawa Apple Watch 7000 to dla nas żaden problem. Proponujemy konkurencyjne ceny na stałym poziomie, w zależności od rodzaju usługi, niezależnie od skomplikowania danego przypadku. Jednocześnie dokładamy starań, aby do każdego klienta podchodzić indywidualnie. Ponadto, całe ryzyko, także finansowe, związane z niewłaściwą naprawą bierzemy na siebie.

Naprawa Apple Watch 7000

Nasz serwis dokonuje wszystkich rodzajów napraw. Najczęściej prace obejmują wymianę niedziałających elementów, wyświetlacza lub baterii, a także zbitych szybek. Nasz serwis Apple Watch 7000 mieści się w Lublinie, ale wprowadziliśmy także usługę naprawy wysyłkowej. Wystarczy bezpiecznie zapakować swoje urządzenie i wysłać na nasz adres lub do wskazanego paczkomatu, po wcześniejszym uzgodnieniu z nami szczegółów. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej. Po dokonanej naprawie odsyłamy przedmiot do klienta. Jeśli Twój iWatch wymaga naprawy, to trafiłeś w idealne miejsce. Nasze doświadczenie i wiedza na temat produktów marki Apple z pewnością pomogą rozwiązać najczęstsze problemy z tymi zegarkami.

Naprawiamy również inne modele Apple Watch

Zegarek Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 1
Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 2
iWatch
Wymiana szybki Apple Watch 3
Zegarek Apple
Wymiana szybki Apple Watch 4
Zegarek iWatch
Wymiana szybki Apple Watch 5
Zegarek Apple
Wymiana szybki Apple Watch 6
Zegarek Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 7
Marcin Krzemiński
Marcin Krzemiński
Read More
Wysłałem iwatch 2 wrócił naprawiony w ciągu 4 dni kurierem. Zegarek działa bez zarzutu. Dobry kontakt telefoniczny i SMS. Na bieżąco przychodziły zdjęcia z postępem prac
Agata Kępa
Agata Kępa
Read More
Jestem bardzo zadowolona z wymiany szybki w Apple Watch. Polecam gorąco.
Mateusz Koper
Mateusz Koper
Read More
Super szybka obsługa. Świetny kontakt telefoniczny. Zegarek wygląda jak nowy. Gorąco polecam.
Previous
Next
Częste Naprawy Apple

Poznaj specyfikę napraw w Serwis Apple. Sprawdź jak szybko działamy!

Zbita Szybka

Zachowaj oryginalny wyświetlacz.

Uszkodzony LCD

Siła przyzwyczajenia. Nie trać czasu na zamienniki!

Nie ładuje się?

Oszczędność czasu. Wszystkie części na miejscu!

Słaba Bateria?

Cały dzień bez... dodatkowego ładowania!

Zalany?

Zwiększ szansę naprawy... Zaufaj specjalistom.

Boczne przyciski

Głośniej, ciszej... idealnie.

Cicho, za cicho?

Nic nie słychać... czas to zmienić!

Słaby WI-FI?

nie łączy z wifi

Copyright © 2022 Fixiwatch,