Wymiana tylnej szybki Apple Watch

Wymiana tylnej szybki Apple WatchProfesjonalna wymiana tylnej szybki Apple Watch Series 4, 5, 6 oraz SE

Urządzenia sygnowane logo giganta z Cupertino słyną powszechnie ze swojej niezawodności działania, bezawaryjności oraz ponadprzeciętnej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Mimo wspomnianych cech zawsze istnieje jednak pewne ryzyko zniszczenia ich najbardziej newralgicznych, szklanych elementów, takich jak właśnie tylna szybka. Jeśli przydarzyła Ci się taka sytuacja, a zegarek nie jest objęty ubezpieczeniem, nie przejmuj się. W serwisie serwis Apple Watch FixiWatch jesteśmy w stanie pomóc Ci fachowo oraz w pełni kompleksowo, zachowując przy tym również bardzo konkurencyjne ceny.

Dlaczego warto zdecydować się na wymianę tylnej szybki w Apple Watch?

Nawet niewielkie z pozoru zarysowanie czy pęknięcie szybki smartwatcha może z biegiem dalszego użytkowania przerodzić się w poważniejsze uszkodzenie generujące coraz większe problemy z jego działaniem. Bagatelizowanie tego rodzaju sytuacji w dłuższej perspektywie czasu może wiązać się m.in. z:

  • powstaniem ran na nadgarstku na skutek kontaktu pękniętej szybki ze skórą,
  • spowolnionym ładowaniem, brakiem możliwości naładowania zegarka w pełni, a w skrajnych wypadkach nawet brakiem możliwości ładowania w ogóle,
  • uszkodzeniem ładowarki w związku z niewłaściwie działającym modułem ładowania bezprzewodowego,
  • rozszczelnieniem urządzenia i wnikaniem wilgoci w jego wnętrze, co szybko może doprowadzić do dużej awarii.

Korzyści płynące z wymiany tylnej szybki Apple Watch we współpracy z serwisem FixiWatch

Jedną z najczęściej realizowanych przez naszą firmę usług jest wymiana tylnej szybki Apple Watch. Od serii 4 wzwyż urządzenie bardzo rzadko ulega problemom znanym ze starszych jego modeli, jak np. tym związanym z szybką eksploatacją baterii, ale za to w jego przypadku może złamać się nie tylko przednia, ale również tylna szklana pokrywa. Do sytuacji takiej dochodzi przeważnie na skutek upuszczenia zegarka na podłogę, przypadkowego uderzenia nim o twardy obiekt czy upadku noszącego go użytkownika. Innym problemem mogą być także zarysowania oraz drobne pęknięcia, które, mimo że nie wywierają negatywnego wpływu na właściwą pracę urządzenia, przyczyniają się do pogorszenia komfortu korzystania z Apple Watcha, a także do obniżenia jego estetyki.

Niezależnie od przyczyny uszkodzenia elementu, a także bez względu na skalę zniszczeń w FixiWatch oferujemy Ci profesjonalną, szybką i długotrwale satysfakcjonującą pomoc. Usługę wymiany tylnej szybki w Apple Watch przeprowadzamy bowiem w oparciu o wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz najwyższej jakości części zamienne. W ramach naprawy usuwamy pęknięte lub zarysowane szkło, a także optyczny czujnik tętna oraz pozostałe wymagające tego podzespoły, a następnie wszystkie uszkodzone wymieniamy na nowe.

Do cech, które wyróżniają nas na tle konkurencyjnych serwisów, zaliczyć należy przede wszystkim bardzo atrakcyjne ceny, wyspecjalizowanie wyłącznie w ramach napraw zegarków Apple Watch, a także fakt, iż jako pierwsi w całej Polsce wprowadziliśmy na rynek usługę wymiany szybki w zegarkach tej marki.

Ile kosztuje wymiana szybki w Apple Watch?

Masz problem z porysowanym, pękniętym lub stłuczonym ekranem w zegarku Apple Watch? Wymiana szybki tylnej to najlepsze rozwiązanie w takim przypadku. Decydując się na wymianę szybki na nową, pamiętaj o wyborze profesjonalnej i doświadczonej firmy wyspecjalizowanej w tego rodzaju usługach. Ważna jest również cena realizacji zlecenia. Ile kosztuje wymiana szybki w Apple Watch w FixiWatch? Koszt jest stały, co oznacza, że niezależnie od stopnia zniszczenia tego elementu zapłacisz za jego usunięcie i montaż nowego określoną wcześniej sumę.

Stała cena wymiany szybki w Apple Watch

Cena usługi zależy jedynie od serii, z której pochodzi Twój zegarek. I tak w przypadku chęci wymiany tylnego elementu w smartwatchach z serii 4 musisz liczyć się z wydatkiem wynoszącym 450 złotych, w zegarkach z serii 5 oraz SE – 500 zł, serii 6 – 600 zł, a serii 7 – 700 zł. Wymieniamy ekrany w każdym rodzaju i modelu zegarka marki Apple. Decydując się zatem na wymianę szybki tylnej w naszej firmie, masz pewność, że usługa zostanie wykonana sprawnie i wzorcowo, niezależnie od generacji sprzętu, który nam przekażesz.

W codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie markowe, rekomendowane przez producenta części zamienne. Nie musisz więc obawiać się, że za atrakcyjną ceną usługi stoją niskiej jakości zamienniki. Zlecając nam zamianę starej szybki na nową, masz też pewność, że zachowasz  oryginalny wyświetlacz. Każda zrealizowana przez nas wymiana tylnej szyby jest objęta 6-miesięczną gwarancją.

Co istotne, usługi realizujemy od ręki. Możesz skorzystać z naszej oferty na miejscu, w jednym z kilku oddziałów firmy w Polsce. Działamy stacjonarnie w Lublinie, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Osobom spoza tych terenów, które poszukują doświadczonych i kompetentnych specjalistów, polecamy skorzystanie z naszych usług wysyłkowo. W tym celu prześlij swój zegarek Apple do naszej siedziby w Lublinie, a po naprawie i przetestowaniu sprzętu jak najszybciej odeślemy go do Ciebie za pobraniem firmą kurierską.

Copyright © 2022 Fixiwatch