Serwis Apple Watch Kraków

Apple Watch to wielofunkcyjne urządzenie. Nie tylko informuje nas o godzinie, ale także wysyła powiadomienia o połączeniach i wiadomościach z różnych portali społecznościowych. Apple Watch świetnie sprawdza się u osób aktywnych – uprawianie z nim sportów, również wodnych, jest bardzo wygodne! Aplikacja do aktywności mierzy kroki, puls, przelicza kalorie, posiada wbudowany GPS. Sprawdza się zatem podczas różnych aktywności: od spacerów, poprzez bieganie, jazdę na rowerze, aż po pływanie. Nic więc dziwnego, że podczas takich aktywności  sprzęt może ulec większym lub mniejszym uszkodzeniom. Zbita szybka, uszkodzony LCD, problemy z bocznymi przyciskami czy problemy z aparatem? –  to się zdarza. Ale spokojnie! Od czego masz nas? – profesjonalny serwis Apple Watch Kraków!

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Bez względu na to, co zostało uszkodzone w Twoim Apple Watch podejmiemy próbę jego naprawy. Zajmujemy się serwisem urządzeń wszystkich generacji oraz wszystkich rozmiarów. Stosujemy wyłącznie oryginalne części, nigdy nie posiłkujemy się na zamiennikach. Zawsze staramy się mieć w naszym serwisie ekrany, baterie, taśmy sygnałowe, a także koperty, aby naprawa sprzętu trwała jak najkrócej.

Poznaj zakres naszych usług

Wymiana szybki Apple Watch  oraz wymiana wyświetlacza – uszkodzenia szybki i wyświetlacza należą do jednych z najczęściej występujących. Uszkodzenie może pojawić się po upadku urządzenia lub podczas uderzenia nim o twardą powierzchnię. Bez względu na zaawansowanie uszkodzenia, jesteśmy w stanie naprawić Twój zegarek.

Wymiana baterii Apple Watch –  nasi klienci bardzo często skarżą się na szybkie rozładowywanie baterii. Zdarza się również, ze bateria zupełnie odmawia posłuszeństwa. W takiej sytuacji wymieniamy baterię dając gwarancję, że bateria jest oryginalna!

Naprawa zalanego sprzętu – posiadając odpowiednie doświadczenie oraz narzędzia, jesteśmy w stanie uratować zalany sprzęt. Odradzamy wszelkie próby ratowania sprzętu „na własną rękę”.

Możesz liczyć na nas także wtedy gdy pojawią się inne problemy, np. brak reakcji bocznych przycisków, zbyt słabe WI-FI lub problemy z głośnikiem. Zapraszamy!

Profesjonalny serwis Apple Watch Kraków i okolice

Firma FixiWatch to profesjonalny serwis Apple Watch. Kraków to jedno z wielu miast, dla którego mieszkańców świadczymy kompleksowe usługi z zakresu naprawy urządzeń marki Apple. Skupiamy się wyłącznie na smartwatchach tego producenta, dlatego możemy zagwarantować najwyższy poziom jakości realizowanych usług. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta oraz korzystne, konkurencyjne ceny.

Dysponujemy oryginalnymi, najlepszej jakości częściami zamiennymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko wyeliminować najczęstsze usterki. Służymy też fachową poradą w zakresie właściwego dbania o sprzęt, aby niezawodnie służył Ci przez długi czas.

Skuteczna naprawa zegarków iWatch Kraków

Zapewniamy efektywne usunięcie dowolnego rodzaju usterek i awarii w zegarkach iWatch. Obsługujemy urządzenia z serii 1, 2, 3, 4, 5, 6, SE, 7000 oraz innych. Do najczęściej wykonywanych przez nas usług należy wymiana szybki lub całego wyświetlacza. Podejmujemy się napraw w przypadku drobnych zarysowań szybki, a także braku obrazu czy większych awarii panelu dotykowego. Oferujemy też wymianę baterii. Niezależnie od tego, czy bateria w Twoim smartwatchu zbyt szybko się rozładowuje czy też uległa uszkodzeniu, zapewniamy wymianę na nowe, oryginalne akcesorium, które pozwoli Ci cieszyć się funkcjonalnością urządzenia przez cały dzień.

W zakres naszych usług wchodzi też wymiana obudowy i tylnej szybki. Szybko i skutecznie radzimy sobie z problemami związanymi z głośnością urządzenia, z brakiem lub słabym sygnałem Wi-Fi czy też za szybko rozładowującą się baterią. Chętnie pomożemy w sytuacji, gdy Twój iWatch nie ładuje się, nie reaguje na naciskanie przycisków.

Zajmujemy się ponadto naprawą sprzętu po zalaniu. To częsty problem naszych klientów. W przypadku zalania sprzętu odradzamy samodzielnie próby jego ratowania, które mogą skończyć się pogorszeniem stanu urządzenia. Zamiast tego lepiej zaufać doświadczonym specjalistom. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami i częściami zamiennymi, dzięki czemu uratujemy Twój sprzęt.

Tel. 577 649 600

Email: fixiwatch@gmail.com