Naprawa Apple Watch Series 2 - Serwis iWatch

Dzięki wymianie szybki Apple Watch zyskujesz oszczędność i zachowujesz oryginalny wyświetlacz. Na każdą wymienioną szybkę oferujemy 6 miesięczną gwarancję! Wymianę szybki w Apple Watch realizujemy od ręki.

Podstawowym warunkiem do wymiany szybki jest poprawnie działający wyświetlacz .Wymiana samej szyby możliwa jest w przypadku, gdy dotyk zegarka nie działa w ogóle lub działa  częściowo.

Koszt wymiany szybki 400zl

Zadzwoń lub napisz do nas 577 649 600

Wymiana szybki Apple Smartwatch Series 2 : naprawa, wymiana ekranu, wymiana baterii

Szkło ochronne na Apple Watch jest bardzo trwałe. Ale z powodu silnego uderzenia lub upadku z wysokości na twardą powierzchnię mogą pojawić się na nim zadrapania, pęknięcia i wióry. Jeśli matryca nie zostanie uszkodzona, a wyświetlacz pokaże normalny obraz, szkło Apple Watch 3. poradzi sobie z tym problemem. Kreator ostrożnie usuwa uszkodzone szkło, folię polaryzacyjną, ramkę, moduł podświetlenia i zastępuje je nowymi. W tym samym czasie zapisywana jest oryginalna matryca ekranu i panel dotykowy.
Jeśli uszkodzenie mechaniczne było poważne i prowadziło do utraty integralności wyświetlacza (brak obrazu, panel dotykowy nie reaguje), konieczna jest wymiana ekranu. Jednocześnie specjalista zmienia cały moduł wyświetlacza: szkło ochronne, matrycę i ekran dotykowy.
Jeśli zegarek Apple Watch szybko się wyczerpie, wymiana baterii da sobie radę. Bateria dowolnego urządzenia ma własny zasób pracy, który zmniejsza się z każdym cyklem ładowania. Aby przedłużyć baterię, należy naładować urządzenie na czas i zapobiec głębokiemu rozładowaniu, unikać nagłych zmian temperatury. Przy aktywnym użytkowaniu ładowanie zegarka Apple Watch powinno wystarczyć na jeden dzień pracy na baterii. Jeśli musisz częściej ładować urządzenie, zwróć się o pomoc do specjalistów Fixiwatch.

W pełni kompleksowy serwis Apple Watch 2

Mimo że iWatch należy do jednych z najwytrzymalszych i najbardziej bezawaryjnych urządzeń ze swojej kategorii, jego uszkodzenie wciąż jest możliwe. W praktyce jednak nie musisz się tym szczególnie martwić nie tylko w przypadku posiadania sprzętu ubezpieczonego, ale również wówczas, gdy ochrona ta z różnych powodów Ci nie przysługuje. W serwisie FixiWatch możliwa jest bowiem naprawa Apple Watch Series 2 w niemal każdym zakresie. W zależności od specyfiki Twoich potrzeb możemy zaproponować Ci wymianę lub przywrócenie poprawnego działania m.in.:

  • stłuczonych lub porysowanych szybek,
  • całych wyświetlaczy LCD,
  • mikrofonu,
  • modułu Wi-Fi,
  • baterii, ładowarek oraz modułów bezprzewodowego ładowania.

Oprócz tego naszym klientom zapewniamy również kompleksowy serwis Apple Watch 2 po zalaniu, a także wiele innych, dodatkowych, niewymienionych powyżej usług. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, rzetelnej wiedzy z dziedziny iWatchy oraz bazowaniu wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych, możesz zgłosić się do nas z dowolnym problemem, uzyskując przy tym pewność, że naprawę Apple Watch Series 2 przeprowadzimy dla Ciebie w pełni skutecznie, bezwzględnie terminowo i w przystępnej cenie. Jednocześnie gwarantujemy także, że efekty naszej pracy będą utrzymywać się długotrwale.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w ramach naszego punktu stacjonarnego oraz do kontaktu z naszą firmą – z klientami współpracujemy zarówno na miejscu, jak i zdalnie, w formie serwisu wysyłkowego.

Naprawiamy również inne modele Apple Watch

Zegarek Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 7000
Zegarek Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 1
iWatch
Wymiana szybki Apple Watch 3
Zegarek Apple
Wymiana szybki Apple Watch 4
Zegarek iWatch
Wymiana szybki Apple Watch 5
Zegarek Apple
Wymiana szybki Apple Watch 6
Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 7
Marcin Krzemiński
Marcin Krzemiński
Read More
Wysłałem iwatch 2 wrócił naprawiony w ciągu 4 dni kurierem. Zegarek działa bez zarzutu. Dobry kontakt telefoniczny i SMS. Na bieżąco przychodziły zdjęcia z postępem prac
Agata Kępa
Agata Kępa
Read More
Jestem bardzo zadowolona z wymiany szybki w Apple Watch. Polecam gorąco.
Mateusz Koper
Mateusz Koper
Read More
Super szybka obsługa. Świetny kontakt telefoniczny. Zegarek wygląda jak nowy. Gorąco polecam.
Previous
Next
Częste Naprawy Apple

Poznaj specyfikę napraw w Serwis Apple. Sprawdź jak szybko działamy!

Zbita Szybka

Zachowaj oryginalny wyświetlacz.

Uszkodzony LCD

Siła przyzwyczajenia. Nie trać czasu na zamienniki!

Nie ładuje się?

Oszczędność czasu. Wszystkie części na miejscu!

Słaba Bateria?

Cały dzień bez... dodatkowego ładowania!

Zalany?

Zwiększ szansę naprawy... Zaufaj specjalistom.

Boczne przyciski

Głośniej, ciszej... idealnie.

Cicho, za cicho?

Nic nie słychać... czas to zmienić!

Nie włącza się?

Nie reaguje na przyciski

Copyright © 2022 Fixiwatch