Serwis Apple Watch 7, wymiana szybki - Naprawa iWatch

Dzięki wymianie szybki Apple Watch zyskujesz oszczędność i zachowujesz oryginalny wyświetlacz. Na każdą wymienioną szybkę oferujemy 6 miesięczną gwarancję! Wymianę szybki w Apple Watch realizujemy od ręki.

Podstawowym warunkiem do wymiany szybki jest poprawnie działający wyświetlacz i dotyk.

Koszt wymiany szybki 700 zl.

Zadzwoń lub napisz do nas 577 649 600

Profesjonalny serwis smartwatch Apple Watch 7

W FixiWatch z sukcesem zajmujemy się serwisowaniem smartwatchów marki Apple od wielu lat. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w tej dziedzinie, dzięki czemu możemy zapewnić pełen profesjonalizm i najwyższą jakość usług. Wykonujemy rozmaite naprawy, wymiany obudów, ekranu, baterii oraz innych usług serwisowych w smartwatchach z serii Apple 7. Zapewniamy szybką realizację usług – na przykład, wymianę szybki w Apple Watch 7 przeprowadzamy od ręki.

Wymiana zbitej szybki – smartwatch Apple Watch 7

Jednym z najczęstszych problemów, z jakimi zwracają się do nas Klienci, jest porysowana, stłuczona lub w inny sposób uszkodzona szybka. Jeśli uderzyłeś zegarkiem o twardą powierzchnię, w wyniku czego pękł jego ekran, porysowałeś wyświetlacz kluczami albo w inny sposób go zniszczyłeś, nie musisz kupować nowego smartwatcha iWatch 7. Rozwiązaniem jest bowiem wymiana szybki w wyspecjalizowanym serwisie.

W FixiWatch jako pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy taką usługę, dzięki czemu dziś jesteśmy liderem w zakresie sprawnego i profesjonalnego usuwania usterek przedniej obudowy. Wśród naszych usług znajduje się również wymiana zbitej tylnej szybki. Smartwatch Apple Watch 7 z nową szybką znów będzie cieszył Cię swą funkcjonalnością i estetycznym wyglądem.

Urządzenia z serii Apple Watch 7: 41 mm, 45 mm cieszą się opinią sprzętów bardzo wytrzymałych. Producent każde kolejne generacje swych zegarków wzbogaca o rozwiązania, które dodatkowo podnoszą trwałość i odporność smartwatchów na uszkodzenia mechaniczne. Mimo to problem pękniętej i porysowanej szybki w zegarkach tej marki występuje dość często. Każdemu właścicielowi może się zdarzyć zgniecenie, uderzenie zegarkiem o twardą powierzchnię czy też upadek smartwatcha nawet z niewielkiej wysokości. To wszystko może prowadzić do zniszczenia szybki, a tym samym zmniejszenia użyteczności sprzętu. Na szczęście w FixWatch Twój smartwatch Apple 7 trafia w dobre ręce.

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie, dlatego każdą usługę wykonujemy kompleksowo. Pracę rozpoczynamy od wyłączenia i otwarcia zegarka, poprzedzonego testem sprawności. Oddzielamy szybkę od korpusu urządzenia i warstwy kleju. Demontujemy digitizer i taśmy do przesyłu danych. Zastępujemy szybkę oryginalnym, fabrycznie nowym elementem i ponownie podłączamy wszystkie odłączone wcześniej podzespoły. Po złożeniu smartwatcha przeprowadzamy szczegółową diagnostykę, aby mieć pewność, że sprzęt będzie prawidłowo pracował.

Profesjonalna naprawa Apple Watch 7

Twój smartwatch przestał pokazywać wybrane funkcje? A może w wyniku intensywnego użytkowania stracił moc baterii i teraz rozładowuje się zbyt szybko? Niezależnie od tego, jaki masz kłopot ze swoim smartwatchem Apple Watch 7, z pewnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie problemu.

Wykonujemy kompleksowe naprawy zegarków z serii iWatch 7. Zajmujemy się wymianą zużytych baterii, dzięki czemu Twój sprzęt znów będzie bez przeszkód działał przez cały dzień. Realizujemy też wymiany porysowanych i zniszczonych obudów na nowe i oryginalne komponenty. Poza wymianą szybki możemy również wymienić cały wyświetlacz.

Oferujemy ponadto skuteczne naprawy w przypadku zalania urządzenia. Gdy Twój zegarek miał zbyt długi kontakt z wodą, nie naprawiaj go samodzielnie, ponieważ możesz pogorszyć sprawę i zniszczyć urządzenie. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest naprawa smartwatch Apple iWatch 7 wykonana przez ekspertów. Pomożemy Ci również w sytuacji, gdy sieć Wi-Fi nie łączy się z zegarkiem, przyciski boczne nie reagują na dotyk. Możesz na nas liczyć, gdy masz problemy z ładowaniem urządzenia, brakiem obrazu lub awarią panelu dotykowego. Dysponujemy specjalistycznymi programami i narzędziami, dzięki czemu uratujemy Twój sprzęt w przypadku dowolnej awarii czy usterki.

Serwis i naprawa smartwatch Apple iWatch 7 – cennik

Wykonujemy rozmaite usługi naprawcze i serwisowe w urządzeniach Apple Watch 7. Cena realizacji zlecenia zależy od charakteru awarii. Aby ustalić jej przyczynę, przeprowadzamy bezpłatną diagnostykę, na podstawie której określamy koszt i termin wykonania usługi. Warto przy tym podkreślić, że cena wymiany szybki jest stała, niezależnie od stopnia jej uszkodzenia.

Bierzemy na siebie pełne ryzyko i odpowiedzialność związane z naprawami. To sprawia, że serwisowi Apple iWatch 7 możesz całkowicie zaufać i powierzyć swój cenny sprzęt. Wszystkie czynności serwisowe przeprowadzane w naszym oddziale są objęte półroczną gwarancją.

Naprawiamy również inne modele Apple Watch

Zegarek Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 7000
Zegarek Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 1
Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 2
iWatch
Wymiana szybki Apple Watch 3
Zegarek Apple
Wymiana szybki Apple Watch 4
Zegarek iWatch
Wymiana szybki Apple Watch 5
Zegarek Apple
Wymiana szybki Apple Watch 6
Marcin Krzemiński
Marcin Krzemiński
Read More
Wysłałem iwatch 2 wrócił naprawiony w ciągu 4 dni kurierem. Zegarek działa bez zarzutu. Dobry kontakt telefoniczny i SMS. Na bieżąco przychodziły zdjęcia z postępem prac
Agata Kępa
Agata Kępa
Read More
Jestem bardzo zadowolona z wymiany szybki w Apple Watch. Polecam gorąco.
Mateusz Koper
Mateusz Koper
Read More
Super szybka obsługa. Świetny kontakt telefoniczny. Zegarek wygląda jak nowy. Gorąco polecam.
Previous
Next
Częste Naprawy Apple

Poznaj specyfikę napraw w Serwis Apple. Sprawdź jak szybko działamy!

Zbita Szybka

Zachowaj oryginalny wyświetlacz.

Uszkodzony LCD

Siła przyzwyczajenia. Nie trać czasu na zamienniki!

Nie ładuje się?

Oszczędność czasu. Wszystkie części na miejscu!

Słaba Bateria?

Cały dzień bez... dodatkowego ładowania!

Zalany?

Zwiększ szansę naprawy... Zaufaj specjalistom.

Boczne przyciski

Głośniej, ciszej... idealnie.

Cicho, za cicho?

Nic nie słychać... czas to zmienić!

Słaby WI-FI?

nie łączy z wifi

Copyright © 2022 Fixiwatch