Naprawa Apple Watch 3, wymiana szybki - Serwis iWatch

Dzięki wymianie szybki Apple Watch zyskujesz oszczędność i zachowujesz oryginalny wyświetlacz. Na każdą wymienioną szybkę oferujemy 6 miesięczną gwarancję! Wymianę szybki w Apple Watch realizujemy od ręki.

Podstawowym warunkiem do wymiany szybki jest poprawnie działający wyświetlacz. Wymiana samej szybki możliwa jest w przypadku, gdy dotyk zegarka nie działa w ogóle lub działa częściowo

Koszt wymiany szybki 400 zl.

Zadzwoń lub napisz do nas 577 649 600

Wymiana szybki Apple Smartwatch Series 3 : naprawa, wymiana ekranu, wymiana baterii

Szkło ochronne na Apple Watch jest bardzo trwałe. Ale z powodu silnego uderzenia lub upadku z wysokości na twardą powierzchnię mogą pojawić się na nim zadrapania, pęknięcia i wióry. Jeśli matryca nie zostanie uszkodzona, a wyświetlacz pokaże normalny obraz, szkło Apple Watch 3. poradzi sobie z tym problemem. Kreator ostrożnie usuwa uszkodzone szkło, folię polaryzacyjną, ramkę, moduł podświetlenia i zastępuje je nowymi. W tym samym czasie zapisywana jest oryginalna matryca ekranu i panel dotykowy.
Jeśli uszkodzenie mechaniczne było poważne i prowadziło do utraty integralności wyświetlacza (brak obrazu, panel dotykowy nie reaguje), konieczna jest wymiana ekranu. Jednocześnie specjalista zmienia cały moduł wyświetlacza: szkło ochronne, matrycę i ekran dotykowy.
Jeśli zegarek Apple Watch szybko się wyczerpie, wymiana baterii da sobie radę. Bateria dowolnego urządzenia ma własny zasób pracy, który zmniejsza się z każdym cyklem ładowania. Aby przedłużyć baterię, należy naładować urządzenie na czas i zapobiec głębokiemu rozładowaniu, unikać nagłych zmian temperatury. Przy aktywnym użytkowaniu ładowanie zegarka Apple Watch powinno wystarczyć na jeden dzień pracy na baterii. Jeśli musisz częściej ładować urządzenie, zwróć się o pomoc do specjalistów Fixiwatch.

W pełni profesjonalna i oferowana w szerokim zakresie naprawa Apple Watch Series 3

Cechą, którą w FixiWatch uznajemy za nasz główny atut, jest kompleksowość naszej oferty w dziedzinie serwisu Apple Watchy 3 i pozostałych modeli. W zależności od problemu, z którym się do nas zgłosisz, jesteśmy w stanie dokonać wymiany lub naprawić m.in. zniszczoną szybkę, cały wyświetlacz, akumulator i ładowarkę, moduł Wi-Fi czy też mikrofon, a także przeprowadzić dogłębny serwis po zalaniu urządzenia.

Jeśli chodzi o pozostałe cechy, które wyróżniają proponowany przez nas serwis Apple Watch 3 na tle firm konkurencyjnych, do najważniejszych z nich zaliczyć należy przede wszystkim:

  • wieloletnie doświadczenie i głęboką branżową wiedzę – jesteśmy pierwszą firmą, która wprowadziła do Polski usługę wymiany stłuczonych szybek iWatchy,
  • wykorzystywanie do wykonywanych napraw wyłącznie oryginalnych części zamiennych,
  • całkowicie spersonalizowane podejście do potrzeb klientów,
  • w pełni transparentne, a przy tym jedne z najbardziej atrakcyjnych cen oferowanych usług na rynku,
  • szybkość działania i bezwzględną terminowość,
  • wyspecjalizowanie wyłącznie w usługach związanych z serwisem Apple Watch 3 oraz pozostałych serii zegarków od giganta z Cupertino.

Jeżeli zatem potrzebna jest Ci błyskawiczna, skuteczna i zapewniająca długotrwale satysfakcjonujące efekty naprawa Apple Watch Series 3, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem. Oprócz możliwości serwisu w naszym punkcie stacjonarnym zapewniamy również opcję naprawy wysyłkowej dla osób z dowolnej część Polski.

 

Naprawiamy również inne modele Apple Watch

Zegarek Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 7000
Zegarek Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 1
Apple Watch
Wymiana szybki Apple Watch 2
Zegarek Apple
Wymiana szybki Apple Watch 4
Zegarek iWatch
Wymiana szybki Apple Watch 5
Zegarek Apple
Wymiana szybki Apple Watch 6
iWatch
Wymiana szybki Apple Watch 7
Marcin Krzemiński
Marcin Krzemiński
Read More
Wysłałem iwatch 2 wrócił naprawiony w ciągu 4 dni kurierem. Zegarek działa bez zarzutu. Dobry kontakt telefoniczny i SMS. Na bieżąco przychodziły zdjęcia z postępem prac
Agata Kępa
Agata Kępa
Read More
Jestem bardzo zadowolona z wymiany szybki w Apple Watch. Polecam gorąco.
Mateusz Koper
Mateusz Koper
Read More
Super szybka obsługa. Świetny kontakt telefoniczny. Zegarek wygląda jak nowy. Gorąco polecam.
Previous
Next
Częste Naprawy Apple

Poznaj specyfikę napraw w Serwis Apple. Sprawdź jak szybko działamy!

Zbita Szybka

Zachowaj oryginalny wyświetlacz.

Uszkodzony LCD

Siła przyzwyczajenia. Nie trać czasu na zamienniki!

Nie ładuje się?

Oszczędność czasu. Wszystkie części na miejscu!

Słaba Bateria?

Cały dzień bez... dodatkowego ładowania!

Zalany?

Zwiększ szansę naprawy... Zaufaj specjalistom.

Boczne przyciski

Głośniej, ciszej... idealnie.

Cicho, za cicho?

Nic nie słychać... czas to zmienić!

Nie włącza się?

Nie reaguje na przyciski

Copyright © 2022 Fixiwatch,