Zalany Apple Watch - naprawa zegarków

Naprawa po zalaniu Apple WatchNaprawa po zalaniu Apple Watch

Smartwatche firmy Apple to gadżet, który od kilku lat cieszy się naprawdę dużą popularnością. Urządzenia te połączyły cechy tradycyjnych zegarków, inteligentnych opasek sportowych oraz możliwość pełnej integracji z innymi sprzętami Apple, umożliwiając łatwą komunikację np. z iPhone’em. Od czasu pojawienia się drugiej generacji, oznaczonej jako Series 2, zegarki spełniają normę ISO 22810:2010, dotyczącą wodoodporności do pięćdziesięciu metrów. Według zapewnień producenta, urządzeń iWatch nie trzeba zdejmować nawet przed prysznicem. W praktyce długotrwały kontakt z wodą może jednak prowadzić do mniejszych lub większych problemów.

Efekty zalania Apple Watch

Ochronę przed dostaniem się wody do urządzenia zapewniają specjalne membrany oraz uszczelki. Jednym z najczęstszych objawów po dłuższym kontakcie z płynami jest przegrzewanie zegarka podłączonego do ładowarki. Problem ten zazwyczaj ustępuje samoistnie po osuszeniu membran z wilgoci. Czasem jednak dochodzi do poważniejszych awarii, jak nieprawidłowe działanie, nagłe wyłączanie się urządzenia, problemy z ładowaniem, a także całkowity brak reakcji. Najprawdopodobniej oznacza to przedostatnie się wody w nieodpowiednie miejsce. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być obniżona szczelność wodoodpornych ścianek działowych, spowodowana np. działaniem środków czyszczących. Do takiej sytuacji dochodzi rzadko, dlatego wielu użytkowników iWatcha nie zdaje sobie nawet sprawy z zagrożenia i nie podejmuje odpowiednich kroków prewencyjnych. Zazwyczaj jednak sprzęt daje się odratować.

Co zrobić w przypadku zalania Apple Watch?

Jeśli wystąpiły któreś z opisanych wyżej problemów, najlepiej wyłączyć urządzenie i nie próbować podłączać do ładowarki. Odradzamy jednak wszelkie próby samodzielnego dostania się do wnętrza, a także wystawianie zegarka na działanie ciepła. Tego typu czynności jedynie zaszkodzą. Zamiast tego zalecamy udanie się do serwisu zajmującego się urządzeniami profesjonalnie. Naprawa po zalaniu iWatch wymaga specjalistycznych narzędzi oraz odpowiedniej precyzji, co mogą zagwarantować jedynie doświadczeni profesjonaliści. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego salonu w Lublinie, oferującego także naprawę wysyłkową – wystarczy nadać uszkodzony sprzęt na nasz adres albo do Paczkomatu, po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym. Wszystkie potrzebne do tego informacje są podane na naszej stronie internetowej. Po przywróceniu sprzętu do stanu sprzed awarii, jeśli jest to w danym przypadku możliwe, odsyłamy go z powrotem do klienta.

Dlaczego wybrać właśnie nasz serwis?

Obecnie istnieje wiele serwisów, w których można dokonać naprawy po zalaniu Apple Watch, ale to właśnie my jako pierwsi w kraju zaczęliśmy oferować takie usługi, dlatego mamy największe doświadczenie. Co więcej, specjalizujemy się tylko i wyłącznie w naprawach zegarków tej marki, co znacznie zwiększa poziom usługi. Produkty Apple Watch nie mają przed nami żadnych tajemnic. Doskonale radzimy sobie ze wszystkimi modelami, w tym Series 3, 4, 5, 6 oraz SE. Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie, jednocześnie oferując stałą cenę usługi, niezależnie od podejmowanego w danym przypadku ryzyka. W przypadku, gdy z naszej winy sprzęt ulegnie uszkodzeniu, bierzemy na siebie całą odpowiedzialność, także finansową. Co więcej, nasze ceny są konkurencyjne na tle innych serwisów. Jeśli więc interesuje Cię naprawa po zalaniu iWatch, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy również do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z usługą.

Copyright © 2022 Fixiwatch