Wymiana zbitej szybki Apple Watch

Wymiana zbitej szybki Apple Watch

Rozbita, porysowana lub uszkodzona w inny sposób szybka to problem dotyczący nie tylko telefonów i tabletów, ale również zegarków Apple. Użytkownicy iWatch doskonale wiedzą, jak niekomfortowe jest korzystanie z urządzenia z uszkodzonym przednim szkłem, nie wspominając już o kwestii estetyki takiego zegarka. Jednym z rozwiązań jest wymiana zbitej szybki Apple Watch. W FixiWatch jako pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy taką usługę, dzięki czemu dziś jesteśmy liderem w zakresie profesjonalnego, sprawnego usuwania usterek przedniej obudowy. Dołącz do grona zadowolonych klientów i już dziś zleć naprawę wysyłkową lub w jednym z naszych serwisów.

Najczęstsze przyczyny uszkodzenia szybki w iWatch

Osoby, które używają zegarka Apple Watch, zdają sobie sprawę, że nawet niegroźna z pozoru sytuacja, jak otarcie lub delikatne uderzenie mogą prowadzić do pokrycia się ekranu siecią pęknięć i rys. W takie sytuacji korzystanie z iWatch, nawet jeśli jego ekran nie uległ uszkodzeniu, jest w praktyce niemożliwe.

Mimo iż zegarki Apple Watch cieszą się opinią urządzeń niezwykle wytrzymałych, a kolejne generacje są przez producenta wzbogacane o rozwiązania dodatkowo podnoszące ich odporność na uszkodzenia mechaniczne, problem zbitej szybki nie jest łatwy do wyeliminowania. Najczęstsze przyczyny jej uszkodzeń to m.in.:

  • upadek zegarka – nawet z niewielkiej wysokości,
  • zgniecenie urządzenia,
  • uderzenie o twardy przedmiot.

Każda z tych sytuacji może przytrafić się podczas codziennego użytkowania, w podróży, na treningu czy w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. Sposobem na przywrócenie zegarka do pełnej sprawności jest profesjonalna naprawa zbitej szybki Apple Watch, którą zrealizują dla Ciebie nasi eksperci, udzielając gwarancji na wykonane prace.

Jak wygląda serwis zbitej szyby w Apple Watch

Usługa serwisowa rozpoczyna się od wyłączenia zegarka oraz jego otwarcia, poprzedzonego testem sprawności. Następnie ekran oddzielany jest od warstwy kleju oraz korpusu urządzenia. Niezbędny jest również demontaż taśm do przesyłu danych, a także digitizera. Następnie stłuczona szybka zastępowana jest przez fabrycznie nowy, oryginalny komponent, po czym serwisant ponownie podłącza wszystkie odłączone wcześniej podzespoły. Ostatnim etapem jest ponowne złożenie zegarka, po którym następuje szczegółowa diagnostyka.

Czy proces wymiany szybki jest bezpieczny?

Wykonywana w profesjonalnym serwisie wymiana zbitej szybki Apple Watch jest w pełni bezpieczna, czego nie da się powiedzieć o próbach naprawy szkła na własną rękę. Oddając zegarek do serwisu, szybko i niedrogo otrzymujesz w pełni sprawny sprzęt, wraz z gwarancją na wykonaną usługę. Z tego powodu zdecydowanie rekomendujemy korzystanie z usług specjalistów, dysponujących wiedzą, doświadczeniem oraz niezbędnym sprzętem i markowymi częściami.

Ile kosztuje serwis zbitej szybki?

Indywidualne podejście do każdej naprawy oraz konkurencyjne ceny – na to zawsze możesz liczyć, oddając do naprawy zbitą szybkę w Apple Watch. Jako najstarszy serwis w Polsce, świadczący tego rodzaju usługi, jesteśmy w stanie zaproponować niedrogą cenowo wymianę, którą wykonamy szybko i sprawnie. Już dziś umów wizytę w wybranym salonie lub wyślij nam swoje urządzenie, korzystając z naprawy w systemie door-to-door!

Copyright © 2021 Fixiwatch, Nałkowskich 215c, 20-470 Lublin