Wymiana szybki w Apple Watch'u

wymiana-szybki_apple-watch_fixiwatch_before
Wymiana zbitej szybki Apple Watch

Wymiana zbitej szybki Apple Watch

Rozbita, porysowana lub uszkodzona w inny sposób szybka to problem dotyczący nie tylko telefonów i tabletów, ale również zegarków Apple. Użytkownicy iWatch doskonale wiedzą, jak niekomfortowe jest korzystanie z urządzenia z uszkodzonym przednim szkłem, nie wspominając już o kwestii estetyki takiego zegarka. Jednym z rozwiązań jest wymiana zbitej szybki Apple Watch. W FixiWatch jako pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy taką usługę, dzięki czemu dziś jesteśmy liderem w zakresie profesjonalnego, sprawnego usuwania usterek przedniej obudowy. Dołącz do grona zadowolonych klientów i już dziś zleć naprawę wysyłkową lub w jednym z naszych serwisów.

Najczęstsze przyczyny uszkodzenia szybki w iWatch

Osoby, które używają zegarka Apple Watch, zdają sobie sprawę, że nawet niegroźna z pozoru sytuacja, jak otarcie lub delikatne uderzenie mogą prowadzić do pokrycia się ekranu siecią pęknięć i rys. W takie sytuacji korzystanie z iWatch, nawet jeśli jego ekran nie uległ uszkodzeniu, jest w praktyce niemożliwe.

Mimo iż zegarki Apple Watch cieszą się opinią urządzeń niezwykle wytrzymałych, a kolejne generacje są przez producenta wzbogacane o rozwiązania dodatkowo podnoszące ich odporność na uszkodzenia mechaniczne, problem zbitej szybki nie jest łatwy do wyeliminowania. Najczęstsze przyczyny jej uszkodzeń to m.in.:

 • upadek zegarka – nawet z niewielkiej wysokości,
 • zgniecenie urządzenia,
 • uderzenie o twardy przedmiot.

Każda z tych sytuacji może przytrafić się podczas codziennego użytkowania, w podróży, na treningu czy w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. Sposobem na przywrócenie zegarka do pełnej sprawności jest profesjonalna naprawa zbitej szybki Apple Watch, którą zrealizują dla Ciebie nasi eksperci, udzielając gwarancji na wykonane prace.

Jak wygląda serwis zbitej szyby w Apple Watch

Usługa serwisowa rozpoczyna się od wyłączenia zegarka oraz jego otwarcia, poprzedzonego testem sprawności. Następnie ekran oddzielany jest od warstwy kleju oraz korpusu urządzenia. Niezbędny jest również demontaż taśm do przesyłu danych, a także digitizera. Następnie stłuczona szybka zastępowana jest przez fabrycznie nowy, oryginalny komponent, po czym serwisant ponownie podłącza wszystkie odłączone wcześniej podzespoły. Ostatnim etapem jest ponowne złożenie zegarka, po którym następuje szczegółowa diagnostyka.

Czy proces wymiany szybki jest bezpieczny?

Wykonywana w profesjonalnym serwisie wymiana zbitej szybki Apple Watch jest w pełni bezpieczna, czego nie da się powiedzieć o próbach naprawy szkła na własną rękę. Oddając zegarek do serwisu, szybko i niedrogo otrzymujesz w pełni sprawny sprzęt, wraz z gwarancją na wykonaną usługę. Z tego powodu zdecydowanie rekomendujemy korzystanie z usług specjalistów, dysponujących wiedzą, doświadczeniem oraz niezbędnym sprzętem i markowymi częściami.

Ile kosztuje serwis zbitej szybki?

Indywidualne podejście do każdej naprawy oraz konkurencyjne ceny – na to zawsze możesz liczyć, oddając do naprawy zbitą szybkę w Apple Watch. Jako najstarszy serwis w Polsce, świadczący tego rodzaju usługi, jesteśmy w stanie zaproponować niedrogą cenowo wymianę, którą wykonamy szybko i sprawnie. Już dziś umów wizytę w wybranym salonie lub wyślij nam swoje urządzenie, korzystając z naprawy w systemie door-to-door!

Wymiana zbitej szybki w iWatch – dlaczego nie należy z nią zwlekać?

W zależności od skali uszkodzenia zbitej szybki w iWatch-u wymiana może być wskazana z różnych powodów. W przypadku tych najcięższych zniszczeń sprawa jest oczywista, ponieważ sprzęt zwykle albo zwyczajnie nie działa w sposób prawidłowy, albo w najlepszym przypadku po prostu nie zapewnia użytkownikowi pełnego komfortu obsługi. Jeśli chodzi natomiast o sytuacje, kiedy skaza na Apple Watch-u jest relatywnie niewielka, należy mieć na uwadze, że problem nie zawsze ogranicza się wyłącznie do aspektów czysto estetycznych. Niekiedy jest to bowiem tylko najbardziej widoczna dysfunkcja smart watch-a, w zestawie, z którą już występują inne, albo będą występować wkrótce na skutek postępującego niszczenia.

Przed jakimi sytuacjami w długiej perspektywie czasu pozwala ustrzec się zatem wymiana szybki w Apple Watch 6 czy w dowolnym innym modelu inteligentnych zegarów od giganta z Cupertino? Spośród najpowszechniejszych z nich wymienić należy przede wszystkim:

 • postępujący proces pękania szybki, gdzie pęknięte miejsce stanowi najbardziej newralgiczny, osłabiony punkt, przez co cała powierzchnia o wiele gorzej znosi kolejne upadki, potarcia czy puknięcia,
 • drobne skaleczenia skóry w związku z kontaktem z ostrymi krawędziami pęknięcia,
 • istotnie zwiększone ryzyko trwałego uszkodzenia właściwych podzespołów wyświetlacza,
 • rozszczelnienie struktury urządzenia, co z kolei ułatwia wilgoci wnikanie w jej głąb i w sposób oczywisty wiąże się z dużym prawdopodobieństwem wystąpienia poważnych awarii przy pierwszym kontakcie urządzenia z wodą.

Wymiana zbitej szybki Apple Watch we współpracy z FixiWatch – dlaczego warto?

We wcześniejszym opisie oferowanej usługi wspomnieliśmy o kilku zaletach, którymi odznacza się nasza firma. Aby zebrać wszystkie korzyści, wynikające z powierzenia nam wymiany zbitej szybki w Apple Watch-u, podsumujmy wszystkie najistotniejsze spośród nich, dodając do tych nadmienionych już wcześniej, także kilka jeszcze nieporuszonych.

Nasze główne atuty w opisywanym zakresie to:

 • profesjonalny serwis wszystkich modeli iWatch-ów,
 • fachowe doradztwo dotyczące bezpiecznego użytkowania i eksploatowania inteligentnych zegarów Apple’a, a także samodzielnego rozwiązywania najbardziej powszechnych, drobnych problemów z ich działaniem,
 • dostępność usług dla klientów z całego kraju (o tym nieco więcej w dalszej części podstrony),
 • cena wymiany zbitej szybki jest u nas zawsze stała (tj. niezależna od ryzyka związanego z wykonywaniem określonej usługi – ryzyko to w całości bierzemy na siebie), a przy tym także bardzo atrakcyjna w porównaniu do oferty firm konkurencyjnych,
 • dostęp do szerokiej i zróżnicowanej gamy niezawodnych, oryginalnych części zamiennych, które po zastosowaniu w ramach zegarków zapewniają sprawność identyczną, jak w przypadku podzespołów montowanych seryjnie,
 • w pełni elastyczne podejście do potrzeb każdego klienta i – z uwagi na wspomniany wcześniej świetnie wyposażony magazyn – ponadprzeciętna szybkość przeprowadzania napraw,
 • sześciomiesięczny okres gwarancyjny na każdą dokonaną przez nas wymianę zbitej szybki w iWatch-u,
 • 100% skuteczność – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży osiągnęliśmy niespotykany na takim poziomie niemal nigdzie indziej stopień wyspecjalizowania w serwisie zegarków od giganta z Cupertino, co sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie skutecznie, w pełni i na długo z dowolną usterką, niezależnie od typu urządzenia.

Jeśli chodzi o ten ostatni z wymienionych punktów, warto dodatkowo wspomnieć, że wymiana szybki w Apple Watch 6 czy dowolnym innym jest możliwa wyłącznie wtedy, gdy wyświetlacz i moduł dotykowy urządzenia działają bez zarzutu. W przeciwnym wypadku w pierwszej kolejności (o ile oczywiście się na to zdecydujesz) zajmiemy się naprawą lub wymianą sprawiających problemów podzespołów. Tym, co równie ważne we wspomnianym kontekście jest także fakt, iż po dokonaniu przez nas wymiany, wszelkie oryginalne funkcjonalności zegarka pozostają niezmienione – właściwości powłok oleofobowych czy reakcje modułów dotykowych nie ulegają pogorszeniu w żadnym stopniu.

Procedura i cena wymiany zbitej szybki w ramach serwisu wysyłkowego

Stacjonarna obsługa klientów FixiWatch odbywa się w Lublinie, gdzie zlokalizowana jest siedziba naszej firmy. Z uwagi jednak na chęć współpracy z klientami z pozostałych obszarów Polski, nasza oferta uwzględnia zoptymalizowaną, szybką procedurę usług realizowanych w trybie wysyłkowym. Aby z niej skorzystać, wystarczy uzgodnić z nami szczegóły zlecenia, a następnie zabezpieczyć urządzenie na czas transportu i przesłać je do naszej siedziby albo zlokalizowanego nieopodal niej paczkomatu. Wszelkie szczegółowe informacje na ten temat, odnajdziesz w zakładce „Naprawa Wysyłkowa”, dostępnej z poziomu górnej belki nawigacyjnej strony.

Sama cena wymiany zbitej szybki nie ulega w tym przypadku zwiększeniu. Jedyny dodatkowy koszt, który musi ponieść klient, wynika z konieczności opłacenia przesyłki. Jeśli zatem zainteresowała Cię możliwość podjęcia z nami współpracy w opisywanym zakresie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z konsultantami serwisu FixiWatch.

Copyright © 2022 Fixiwatch