Wymiana ekranu Apple Watch

Wymiana wyświetlacza Aplle Watch

Apple Watch to urządzenie coraz bardziej popularne w naszym kraju, które znane jest zarówno z dużej liczby przydatnych funkcji, jak również wytrzymałości. Znajdujące się na jego wyświetlaczu szkło ochronne zostało wykonane z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu jest niezwykle trwałe. Niestety, nie oznacza to, że jest niezniszczalne – przy mocnym uderzeniu albo nieszczęśliwym wypadku, możliwe jest zbicie szybki i konieczność wymiany wyświetlacza. Wybierając naszą firmę, cały proces przebiegnie szybko i pozwoli Ci ponownie cieszyć się swoim urządzeniem!

Wymiana zbitej szybki Apple Watch

Najczęstszym problemem, z jakim zgłaszają się do nas Klienci, jest zbita szybka w Apple Watch – zwykle, przy różnego rodzaju upadkach i uderzeniach, dochodzi do mniejszych lub większych zadrapań i pęknięć, które choć nie powodują problemów w działaniu urządzenia, prezentują się nieestetycznie i prowadzą do problemów związanych z odczytywaniem informacji na wyświetlaczu. Nasi specjaliści są jednak w stanie poradzić sobie z tego rodzaju problemami – niezależnie wielkości czy głębokości pęknięć. Wymiana zbitej szybki Apple Watch jest możliwa dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i oczywiście wysokiej jakości części zamiennych.

W procesie naprawy dochodzi do usunięcia uszkodzonego szkła, folii polaryzacyjnej, ramki i modułu podświetlenia, a następnie uszkodzone części zastępuje się nowymi. Oczywiście w tym samym czasie zapisujemy oryginalną matrycę ekranu oraz panel dotykowy.

Wymiana wyświetlacza Apple Watch

Niestety, czasami uszkodzenia są na tyle duże, że niezbędne jest pójście nieco dalej – w sytuacjach, w których po uderzeniu doszło do utraty integralności wyświetlacza, a więc nie ma obrazu lub nie reaguje panel dotykowy, konieczna jest wymiana zbitej szyby (ekranu) Apple Watch. Tutaj niezbędne jest wyposażenie urządzenia w całkowicie nowy moduł wyświetlacza, w skład którego wchodzą szkło ochronne, matryca oraz ekran dotykowy. Dzięki temu Twoje urządzenie będzie ponownie działać i pozwoli Ci korzystać ze swoich funkcji.

Uszkodzony LCD Apple Watch – postaw na doświadczonych specjalistów!

Jako specjaliści w zakresie naprawy Apple Watch, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów i eliminować różnego rodzaju uszkodzenia, związane z wyświetlaczem. Wybierając nasze usługi, stawiasz na:

  • przywrócenie pełnej sprawności wyświetlacza w Apple Watch i możliwość korzystania z najlepszych, oryginalnych części,
  • błyskawiczną naprawę, dzięki której szybko skorzystasz ze swojego Apple Watcha ponownie,
  • świetny kontakt – zarówno mailowy, jak i telefoniczny,
  • atrakcyjne ceny, dzięki którym Klienci chętnie stawiają na nasze usługi.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami – zapewnimy kompleksową pomoc nie tylko w przypadku uszkodzenia ekranu, ale również w innych problemach z urządzeniem, jak zalanie, słaba bateria i wiele innych. Apple Watch to nasza specjalność, dlatego działamy szybko i w stu procentach skutecznie!

Wymiana ekranu Apple Watch

Do produkcji smartwatchów marki Apple wykorzystywane są najlepszej jakości materiały. Niestety, nie znaczy to jednak, że urządzenia są niezniszczalne. Nawet tak solidne wyświetlacze, jakie montuje producent w każdym modelu iWatch, mogą ulec uszkodzeniu. Potłuczona, pęknięta czy zarysowana szybka może utrudniać korzystanie z zegarka. Na szczęście można temu w prosty sposób zaradzić.

W FixiWatch zajmujemy się profesjonalną wymianą wyświetlaczy iWatch w urządzeniach ze wszystkich serii Apple: 1, 2, 3, 4, 5, 6, SE, 7000 oraz innych. Drobne zarysowania i większe stłuczenia, brak obrazu, awarie panelu dotykowego lub inne problemy z ekranem to najczęstsze problemy, z jakimi przychodzą do nas klienci. Wpływają one nie tylko na estetykę modelu, ale przede wszystkim na jego funkcjonalność, wywołując np. trudności związane z odczytywaniem informacji na wyświetlaczu.

Dzięki naszym umiejętnościom i doświadczeniu doskonale radzimy sobie ze wszystkimi kłopotami związanymi z wyświetlaczami w Apple Watch. Dokonujemy wymiany szybki, a w sytuacji, gdy uszkodzeniu uległ cały ekran, zapewniamy demontaż starego i montaż nowego wyświetlacza OLED Apple Retina Display. Wymiana całego wyświetlacza sprawia, że sprzęt będzie działał niezależnie od stopnia uszkodzenia ekranu. Dysponujemy najlepszej jakości częściami zamiennymi. Powierzając nam wymianę wyświetlacza, masz pewność, że otrzymasz oryginalny, wysokiej klasy element. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

Gwarantujemy skuteczną i estetyczną realizację usługi. Od lat działamy w branży, zajmując się wyłącznie naprawą i serwisowaniem zegarków marki Apple. Dzięki temu możemy zapewnić, że wymiana wyświetlacza Apple Watch odbędzie się w pełni profesjonalny sposób. Naszym atutem jest także bardzo atrakcyjna, konkurencyjna cena usług oraz indywidualne podejście do klienta. Służymy też poradą w zakresie odpowiedniego dbania o urządzenie, aby zachowało ono swą użyteczność i estetyczny wygląd możliwie najdłużej.

Jak przebiega wymiana wyświetlacza w iWatch?

Może się wydawać, że wymiana ekranu Apple Watch to proste zadanie. W rzeczywistości jednak usługa ta wymaga najwyższej staranności, doświadczenia oraz odpowiednich narzędzi. Wnętrze zegarka musi być bowiem spasowane co do milimetra, a następnie dokładnie i estetycznie zlutowane, aby zachować nie tylko funkcjonalność, lecz również efektowny wygląd sprzętu. Gwarantujemy, że po wymianie wyświetlacza odwzorowanie kolorów, reakcja na dotyk czy też własności powłoki oleofobowej pozostają niezmienione.

Wymianę ekranu w Apple Watch rozpoczynamy od testu sprawności sprzętu. Następnie wyłączamy urządzenie, delikatnie oddzielamy ekran od korpusu urządzenia oraz odpinamy taśmy od poszczególnym elementów we wnętrzu modelu, takich jak bateria. Wymieniamy na nowe uszkodzoną ramkę, moduł, szkło i folię polaryzacyjną. Po wymianie ekranu podpinamy taśmy i baterię, a następnie ostrożnie składamy cały Apple Watch. Dokładnie czyścimy sprzęt, a później ponownie testujemy, czy urządzenie jest sprawne i działa bezproblemowo.

Copyright © 2022 Fixiwatch