Wymiana obudowy w zegarku Apple Watch

Wymiana obudowy Apple Watch

Porysowana, popękana czy w inny sposób uszkodzona obudowa Apple Watch to problem skutkujący nie tylko nieestetycznym wyglądem urządzenia, ale również jego zmniejszoną funkcjonalnością. Upadki czy uderzenia zegarka i powstałe w wyniku tego wgniecenia na obudowie mogą bowiem skutkować m.in. nieprawidłowym działaniem przycisków. Na szczęście wymiana obudowy iWatch to szybki i prosty sposób na uporanie się z nieefektownym wyglądem oraz mniejszą użytecznością sprzętu.

Serwis Apple Watch z wieloletnim doświadczeniem

W FixiWatch zajmujemy się serwisowaniem smartwatchów marki Apple od wielu lat. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość i pełen profesjonalizm usług. Przez ten czas przeprowadziliśmy mnóstwo napraw, wymian obudów i innych usług serwisowych na zegarkach Apple. Możemy się poszczycić szerokim gronem zadowolonych, stałych klientów, którzy chętnie wracają do nas z różnymi zleceniami związanymi z ich ulubionymi smartwatchami.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając wykonanie zadania z zegarmistrzowską precyzją i ostrożnością. Dzięki temu masz pewność, że powierzając nam wymianę obudowy Apple Watch, otrzymasz sprawny i odnowiony sprzęt. Twój zegarek dotrze do Ciebie z nową, nieporysowaną i starannie zamontowaną obudową, która idealnie pasuje do Twojego modelu smartwatcha. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji.

Krótki czas wymiany obudowy Apple Watch

W naszym magazynie znajduje się zawsze zapas części i akcesoriów niezbędnych do wykonania naprawy bądź wymiany obudowy w zegarku Apple. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić terminową i szybką realizację usług. Gwarantujemy także bardzo atrakcyjne, konkurencyjne ceny. Służymy ponadto doradztwem w zakresie właściwego użytkowania sprzętu, dzięki czemu zachowuje on swe funkcje i estetykę na możliwie najdłuższy czas.

Wysyłkowa wymiana obudowy iWatch z dowolnej serii

Mamy wysokie kwalifikacje i doświadczenie w wymianie obudów zegarków Apple z różnych serii: 1, 2, 3, 4, 5, 6, SE, 7000 oraz innych. Dysponujemy wysokiej jakości akcesoriami, dzięki czemu masz pewność, że nowa obudowa będzie w 100% dopasowana do danego iWatcha. Oryginalne części gwarantują także idealne odwzorowanie kolorów. Jeśli więc zdecydujesz się na obudowę w konkretnym kolorze z szerokiej palety barw marki Apple, masz pewność, że dostaniesz właśnie taki wymarzony produkt.

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób z całej Polski, poszukujących najwyższej jakości i staranności w zakresie wymiany obudowy, oferujemy opcję serwisu wysyłkowego. Aby z niej skorzystać, wystarczy, że wyślesz do nas swój Apple Watch, a my w możliwie najkrótszym czasie dokonamy wymiany obudowy iWatcha. Pamiętaj, aby dokładnie zapakować swój zegarek Apple Watch, aby sprzęt bezpiecznie do nas dotarł. Po realizacji usługi przeprowadzimy testy sprawdzające prawidłowe działanie sprzętu, a następnie błyskawicznie odeślemy do Ciebie urządzenie, abyś mógł cieszyć się swoim efektownym i funkcjonalnym smartwatchem.

Copyright © 2022 Fixiwatch